Scheepspost is de digitale nieuwsbrief voor het
Varend Erfgoed in Nederland. Het is een uitgave van Wouter van Dusseldorp. Het auteursrecht berust bij de oorspronkelijke bronnen.


Heb je zelf nieuws voor de Scheepspost,
mail dan naar
wouter@scheepspost.info

Een vrijwillige bijdrage van € 15,- kan je overmaken
naar
"Maritiem Dus",
 IBAN NL96 TRIO 0198 1437 02
         Scheepspost evenementen
Scheepspost wordt mede mogelijk gemaakt door:

EOC


FVEN







Fikkers
Patrijspoorten



NagelHard

Hi-Tek

Piet Blaauw

Zeiltocht op IJsselmeer en Markermeer met zeilschip, klipper, tjalk of groot zeilschip
Register Holland

Museumhaven Willemsoord

zeilklippers

Rood boven groen

Zeilmakerij Molenaar
Scheepswinkel Van Meer

Terra Nova

Hilbrands IJzerwerkplaats
Bureau Scheepvaart Certificering

Traditionele Schepen Beurs

SRF

Bataviahaven

Scheepsmakelaardij Enkhuizen

Akwadrant

defotoboot

Windseeker
Eisma Houtwerk

Evenementen 2017 Varend Erfgoed


Januari


21 t/m 29 januari, Boot Dusseldorf


Februari


10 t/m 15 februari, Boot Holland, Leeuwarden



Maart


8 t/m 12 maart, HISWA, Klassieke Schepen Beurs, Amsterdam


18 maart, Tjalkendag Noorder Schippers, Sneek



April

  
1 en 2 april, Pieperrace , Volendam


2 april, Vlootdag Monnickendam


2 t/m 8 april, Race of the Classics, Rotterdam - Amsterdam


5, 6 ,7 april, Erfgoed Event , Den Bosch 


8 april Vlootdag Harlingen


22 april Huizer Botterdagen, Huizen


22 en 23 april, Havenfeesten Lage Zwaluwe


27 t/m 30 april, Zachtebedrace, Den Oever


28 en 29 april,  Sleepbootdagen Elburg


29 april, Mattenschippersrace, Blokzijl



Mei


5 t/m 8 mei, Havenfeesten Blankenberg


5 - 7 mei, Hafengeburtstag Hamburg


6 mei Nationale Reddingbootdag KNRM, landelijk


12 mei, 4wervendag, divers


13 mei, Havendag Drimmelen


13 mei, Gait L. Berk punterrace, Kampen


13 en 14 mei, Arnhemse Kadedagen


19 tm 21 mei, Kenterschootrace, Marken


20 mei, Dag van de Zeesleepvaart, Maassluis


22 t/m 28 mei,  La Semaine du Golfe,  Morbihan


22 en 23 mei, Harlingen Terschelling Race


23 t/m 28 mei, Snikkeweek, Musselkanaal


24 t/m 28 mei Zwartsluis onder Zeil


25 t/m 27 mei, Lemmer Ahoy


25 t/m 28 mei, Oostende voor Anker


25 t/m 27 mei, Nationale Sleepbootdagen Vianen


25, 26 & 27 mei 2018, Dordt in Stoom, Dordrecht


26 mei HT sloepenrace, Harlingen - Terschelling


26 en 27 mei, Zuidwal Botterwedstrijd, Spakenburg


26 en 27 mei, Visserijdagen Urk


27 en 28 mei,  Westlander Zeildagen, Warmond


31 mei t/m 2 juni, Skutsjesilen Holland, Rotterdam



Scheepspost wordt mede mogelijk gemaakt door:

EOC

FVEN





Juni

2 t/m 5 juni, Havendagen Vollenhove


2 en 3 juni, Menheerse Havendagen, Middelharnis


3 juni  Urker dag



3 juni, Visseijdag Arnemuiden


3 en 4 juni, Pinkstersail, Hellevoetsluis


3 en 4 juni, Geuzenpenning, Vinkenveen

3, 4 en 5 juni, Kotterweekend Middelharnis


4 en 5 juni, Tiel Maritiem


9 en 10 juni, havendagen Woerden


9 t/m 11 juni, Aaltjesdagen, Harderwijk


9 tm 11 juni, Grachtenfestival Meppel


10 en 11 juni, VA Klassen Evenement, Enkhuizen


15 t/m 18 juni, Hanzedagen, Kampen


16 t/m 18 juni,  Havendagen Gouda


17 juni, Huizer Botterdagen, Huizen

17 en 18 juni, Panheel Maritiem


17 en 18 juni Havenfestival IJmond, IJmuiden


juni, Schout en Schepenen Race, Sint Annaland


18 juni Oldtimerdag Bataviahaven, Lelystad


18 juni nationale historisch reddingbootdag, Lelystad


18 juni, Nationale Historische Reddingbootdag, Lelystad


21 en 22 juni, Pre Sail Kolhorn

23 en 24 juni, Loggerfestival, Vlaardingen


24 juni Spekbakkentreffen, Zuiderzeemuseum Enkhuizen


24 juni, Oostwalbotterwedstrijd, Kampen


24 en 25 juni, Markervuurrace, Muiden - Volendam - Muiden


24 en 25 juni, Havendagen Terneuzen



21 t/m 25 juni, Sail Den Helder


23 t/m 25 juni, Deltaweek, Zeeland


24 en 25 juni, Oud Zeilend Hout Evenement, Paterswolde

30 juni en 1 juli, Baggerfestival, Sliedrecht

30 juni tm 2 juli, Schuttevaer race, Stavoren - Texel



Juli


1 juli,  Spuidagen,  Oud Beijerland


1 en 2 juli, IJsselfestival, Zutphen


7 t/m 9 juli, Havendagen Coevorden


8 juli, Open Dag Scheepswerf C.A. Meerman, Arnemuiden


8 en 9 juli,  Jan Haringrace, Monnickendam


13 t/m 15 juli, Visserijdagen Bruinisse


14 t/m 16 juli, Oldtimer en schepen festival, Franeker

15 juli, van Loon Hardzeildag, Veere


26 t/ 30 juli, Dutch Classic Yacht Regatta, Hellevoetsluis


26 t/m 30 juli, Haarlemse Vaardagen


27 t/m 30 juli, Reunie LVBHB en Hassailt in Hasselt


28 t/m 30 juli, Zomer Welvaart, Groningen 



 
Scheepspost wordt mede mogelijk gemaakt door:

EOC

FVEN                  


Augustus


4 t/m 6 augustus, Visserijfeesten Breskens

4 t/m 6 augustus, Schiffstreffen Leer

4, 5 en 6 augustus, Havendagen Zeewolde


4, 5 en 6 augustus, Varend Corso, Westland


5 t/m 18 augustus, SKS Skutsjesilen, Friesland


10 t/m 13 augustus, Hanzedagen Rostock


8 t/m 13 augustus, Schiffstreffen Weener


12 augustus, HavenVIStijn, Oudeschild

 
12 en 13 augustus, Colijnplaatse Dagen


12 en 13 augustus, Maritiem Festival, ZZM Enkhuizen


18 t/m 20 augustus, Flevorace, Muiden

19 t.m 26 augustus, IFKS, Friesland

19 augustus, Gondelvaart Koedijk


24 t/m 26 augustus, Havendagen Zierikzee


25 t/m 29 augustus, Visserijdagen Den Oever

25 en 26 augustus, 24 uursrace, Medemblik


26 augustus, Mosseldag, Yerseke

26 en 27 augustus, Gouden Gaffelwedstrijden, Warmond


26 en 27 augustus, Stoomsloepenfestijn Medemblik


26 en 27 augustus Kleine Skutsjes, Goingarijp


29 augustus t/m 3 september, HISWA te water, Amsterdam


26 en 27 augustus, Historisch weekend, Den Helder


30 augustus t/m 2 september,  Harlinger Visserijdagen


September


1 t/m 3 september, Wereldhavendagen, Rotterdam


1 t/m 3 september, Havenfestival Almere

2 september, Nijkerkse Sleepbootdagen


2 september, Visserijdag Spakenburg


2 september, IJzeilen, IJburg


7 t/m 10 september, Admiraliteitsdagen Dokkum


8 september, Vuurtoren Bedrijven Race, Lemmer


8 en 9 september, Nazomeren in Lemmer


8, 9 en 10 september, Warmondse Schippertjesdagen, Warmond


9 en 10 september, Open Monumentendag, Landelijk


9 en 10 september, botterdagen Elburg

14 t/m 17 september, Havendagen Oudewater


15, 16 en 17 september, Kotter Weekend, Hoorn


15 t/m 17 september, Maritiem 's Hertogenbosch


15 t/m 17 september, Small Sail Rottevalle


15 t/m 17 september, Industrie Festijn, Alphen aan den Rijn


16 september, Veerse Meer Sloepenrace, Kortgene


16 september, Havenfestival Huizen
en open Botterdagen


22 t/m 24 september september, Water-rAnt, Antwerpen


22 t/m 24 september, Scheldefeesten, Baasrode


22 t/m 24 september, Turfrace, Warmond - Vinkeveen 


23 en 24 september, Slach om Starum, Stavoren


23 en 24 september, Hylper Hurdsilerij, Hindeloopen


23 en 24 september, Doesburgse Kadedagen


23 september, Garnalencup, Lauwersmeer


29 september t/m 2 oktober, Lekkodagen, Wijk bij Duurstede



Oktober


2 en 3 oktober, Kampioenschap Zeilende Visserij, Volendam


4 t/m 7 oktober, Furiade, Maassluis


7 en 8 oktober, Friese Hoekrace, Lemmer


10 t/m 15 oktober, Race of the Classics YP, Rotterdam-A'dam


14 en 15 oktober, Klipperrace, Enkhuizen


16 t/m 19 oktober, Bietentocht, Zeeuwse en Zuid-Hollandse Delta

16 t/m 18 oktober, Blue Peter Hardzeildagen, Grevelingen

21 en 22 oktober, Brandarisrace, Harlingen


21 oktober, Rondje Tiengemeten, Willemstad
 

20 t/m 28 oktober, Strontrace / Beurtveer/Visseijdagen, Workum



Scheepspost wordt mede mogelijk gemaakt door:

EOC

FVEN